Rysujemy, piszemy............


#1 2010-04-27 15:14:00

 Basheerah

Królowa Sikholi / Admin

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 105
Punktów :   
WWW

Devil May Cry

Która część i postać najbardziej przypadła wam do gustu? Ja osobiście grałam tylko w III i IV, ale uwielbiam wręcz Dantego ;P on wymiata

Offline

 

#2 2010-04-27 15:19:31

 Drakonis

Moderator

Skąd: KRK
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 27
Punktów :   

Re: Devil May Cry

Ja póki co grałam jedynie w IV i oglądałam anime. Uwielbiam Dantego, jest jednym z moich ulubionych bohaterów. Chociaż ta scena z różą spowodowała mój bolesny upadek z krzesła XDD. Mimo niewielkiej inteligencji Nero gra się nim fajnie, bardzo podoba mi się pomysł z ręką.

Offline

 

#3 2010-04-27 15:22:23

 Basheerah

Królowa Sikholi / Admin

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 105
Punktów :   
WWW

Re: Devil May Cry

Tak, łapka to fajna sprawa
Przeszłaś całą IV ? Co do scen, rany, owszem, to z tą różyczką mnie też rozwaliło, ale najfajniejsza scena moim zdaniem to ten "Teatr" z Agnusem

Offline

 

#4 2010-04-27 16:07:40

 Mikaa

Użytkownik

Call me!
Skąd: Bełchatów/łodzkie :3
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Devil May Cry

przeszłam całą 4  na każdym poziomie trudnosci i bez zaliczenia ani jednego zgonu i wyzwania chyba każde też wykonałam (te typu data zrobienia SSS, nigdy nie umrzec ukonczyc misje jako ktoś tam ;D). a co do dodatkowych misji tych ukrytych na poziomach... nie zrobiłam dwóch ;D
Dante grało się super (mnie też scena różyczkowa przybawiła o zaliczenie podłogi xD ale scena z tą ropuchą i rusałkami... o Boże xDD śmiałam się aż do zakrztuszenia powietrzem xD)
Osobiscie bardzo lubię grać Nero ^^Chłopak moze zbyt się rzuca ale przyjemnie wali się nim combo
Dante trzeba było się troche pobawic ale i nim wywijam teraz SSS podczas walk z demonami ^^
Swoja drogą... musze kupic xboxa i zagrać w 4 na konsoli ;D

Offline

 

#5 2010-04-27 19:06:34

Shin-Varworg

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Devil May Cry

Ja jednak wolę III . Szkoda tylko że  gdy gramy Vergilem pokonujemy .. Vergila U_U

Offline

 

#6 2010-04-27 20:52:20

 Drakonis

Moderator

Skąd: KRK
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 27
Punktów :   

Re: Devil May Cry

mikaa
nie no boska jesteś, ja na najłatwiejszym na razie przeszłam. III mi w padzie nie czyta góra-dół Oo muszę coś pokombinować w ustawieniach

Offline

 

#7 2010-04-28 17:31:20

 Mikaa

Użytkownik

Call me!
Skąd: Bełchatów/łodzkie :3
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Devil May Cry

Drakonis napisał:

mikaa
nie no boska jesteś, ja na najłatwiejszym na razie przeszłam

ja boska? w zyciu xdd z tego co widze w necie na gameplayach to mnie czyści xD
do piet wielu nie dorównuje xD ale jakos sobie raze ^^ najwygodniej misie gra na trybie "Łowca Demonów" ;>człowieka nie lubie :< za szybko potwory padaja i nie moge sie zabawić >

Offline

 

#8 2010-05-03 20:02:19

Siwy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Devil May Cry

Jeżeli mam wskazać na ulubioną część to jest to zdecydowanie 1.
Ta porażająca oprawa i gameplay w dniu premiery - szok. Do dzisiaj trzyma się bardzo dzielnie, może nie posiada tak rozbudowanego combo systemu ale zdecydowanie nadrabia to klimatem i poziomem trudności czego brakuje nowszym częściom.
Również Dante uległ sporym zmianom, w nowszych odsłonach zrobili z niego typowego macho-cwaniaka (dla mnie to wada, ale może gdyby Dante był kobietą uznałbym to za zaletę XD )
Za system walki wybrałbym 2 i 3, szczególnie w "trójce" wachlarz możliwości był fantastyczny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl