Rysujemy, piszemy............

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-04-27 14:09:20

 Mikaa

Użytkownik

Call me!
Skąd: Bełchatów/łodzkie :3
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Aloha ^^

Jestem Mikaa, mam 14 lat. Urodziłam się i mieszkam w Bełchatowie (woj. Łódzkie ;D miasto znane głównie z jednej z największych polskich elektrowni xd")
Moją pasją jest rysowanie i smoki (rysuję, lepie figurki i maluje na chodnikach kredą z kuzynkiem )
Bardzo lubię M&A chociaż niestety nie mam na to zbyt dużo czasu ^^
W wolnym czasie pomagam rodzinie przy budowie domu, czytam, gram na kompie, czytam/oglądam M&a i no.. rysuję xD

Jeśli coś jeszcze chcecie wiedziec to pytajcie

Offline

 

#2 2010-04-27 14:14:26

 Basheerah

Królowa Sikholi / Admin

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 105
Punktów :   
WWW

Re: Aloha ^^

Welcome

Offline

 

#3 2010-04-27 14:57:04

 Drakonis

Moderator

Skąd: KRK
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 27
Punktów :   

Re: Aloha ^^

witaj ^^ co ciekawego z m&a oglądałaś/czytałaś ?

Offline

 

#4 2010-04-27 16:00:33

 Mikaa

Użytkownik

Call me!
Skąd: Bełchatów/łodzkie :3
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Aloha ^^

cóz moja kolekcja zaliczonych A&M nie jest imponująca bo szkóła pochłania prawie cały mój czas ale :
Anime:
-Obejrzałam: Elfen Lied, Pandora Hearts, hmm.. Zero no Tsukaima (wszystkie 3 sezony), Higurashi (pierwszy sezon), hmm.. co jeszcze... Całe Naruto, kiedys na Hyperze leciało takie fajne anime.. (ale tytułu nigdy nie pamietam b o to było wieki temu lol xD), i to chyba tyle xD mogłam coś przeoczyc.
-Oglądam: Naruto Ship(skonczyłam gdzies po smierci Asumy bo juz zaczeło mnie to irytowac ><"), Inuyasha, Mahou sensei Negima, Fairy Tale, hmm.. Drugi sezon Higurashi, hmmm oglądałam Yu Gi Oh(znudziło mi sie xD)

Manga:
-przeczytałam:.... Boże xD nie wiem czy wogule jakas skonczyłam xD nie no Elfen Lieda na pewno xD i czy coś jeszcze... chyba raczej nie.
A jednak! mam w domu Devil May cry 3: Code 1: Dante :3 niedługo kupie druga czesc
-czytam: Mahou sensei Negima, Fairy tale, hmm... 666 Satan.... Pandora Hearts.... i wiele jeszcze innych ale teraz nie pamietam lol xD

Offline

 

#5 2010-04-27 20:57:27

 Drakonis

Moderator

Skąd: KRK
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 27
Punktów :   

Re: Aloha ^^

ha satana też czytałam ale na końcu takiego zaskoczenia doznałam OwO. Z Fairy jestem na bieżąco z mangą Heh trudno z narutkiem wytrzymać z tasiemców to wolę Bleach'a (mam nawet mangę p PL ^^) i KHR. Pandorę właśnie kończę, słyszałam że się beznadziejnie kończy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl